קרני כהן מנוח, מלווה ומדריכת הורים, מוסמכת בית הספר לחינוך באוניברסיטת בר אילן והשתלמויות במכון אדלר, בוגרת תוכנית אימון הורים בסמינר הקיבוצים, ומפתחת תוכנית "מסע משפחתי" החדשנית. שואפת לשינוי ערכי אמיתי, ומאמינה שהכול מתחיל במשפחה.

מסע משפחתי – הדבר הבא בתחום הדרכת הורים מקצועית

מסלול מאורגן

המסלול המאורגן של מסע משפחתי, תוכנית משפחתית חווייתית-ערכית בליווי הדרכת הורים ייחודית, הוא מסלול קבוע מראש שחוסך את זמן התכנון.

מניסיוני האישי, המסע הוא מתנה נהדרת וייחודית שנוכל להעניק לעצמנו כמשפחה ולציין באמצעותה אירועים כמו בר-מצווה, בת-מצווה, יום הולדת או כל אירוע חגיגי ומיוחד. המסע נבחר על ידי משפחות רבות כאחת האטרקציות לבני מצווה.

המסלול המאורגן מיועד להורים עסוקים שזמנם מוגבל, אך הם רואים את החשיבות שביציאה למסע המשפחתי. מסלול זה נבנה במיוחד כדי לחסוך זמן יקר ולאפשר למשפחה לצאת למסע מיד עם קבלה של 12 ערכים ומיומנויות מותאמים מראש למשימות נתונות.

המסלול כולל:

תוכנית מפורטת: הכוללת 12 משימות חווייתיות במסע, המשקפות ערכים ומיומנויות.
12 דפי משימה: עם משימות מנוסחות (דף לכל ערך).
הפקה ותיאום המשימות מול הגורמים השונים (למשל פיקניק זריחה על המצדה, איסוף מזון לילי מאולמות אירועים, טיול אתגרי, סדנת יוגה, ארוחה בעלטה, סיור אקולוגי, סדנת נגרות, ניווט, מפגשים עם אנשים מרתקים, סיורים מגוונים ועוד ועוד).

להתאמת ה"מסלול המאורגן" למשפחתכם וקבלת הצעת מחיר אתם מוזמנים לצור קשר דרך האתר או להתקשר לנייד 054-6585828

* ההצעה אינה כוללת עלויות נוספות עבור הפעילויות שתיבחרנה למשימות.

* כמו יתר המסלולים, גם ה"מסלול המאורגן" גמיש לשינויים שעשויים לחסוך חלק מעלויותיו.

תיעוד המסע: קיימת אפשרות בתיאום מראש ובתשלום נוסף לתיעוד המסע בצילום תמונות או וידאו.