קרני כהן מנוח, מלווה ומדריכת הורים, מוסמכת בית הספר לחינוך באוניברסיטת בר אילן והשתלמויות במכון אדלר, בוגרת תוכנית אימון הורים בסמינר הקיבוצים, ומפתחת תוכנית "מסע משפחתי" החדשנית. שואפת לשינוי ערכי אמיתי, ומאמינה שהכול מתחיל במשפחה.

מסע משפחתי – הדבר הבא בתחום הדרכת הורים מקצועית

מסלול הדקה ה-90

מסלול הדקה ה-90 של מסע משפחתי, תוכנית משפחתית חווייתית-ערכית בליווי הדרכת הורים ייחודית, נבנה במיוחד להורים שקצרים בזמן ורוצים לצאת למסע בלי להתעכב.

מניסיוני האישי, המסע הוא מתנה נהדרת וייחודית שנוכל להעניק לעצמנו כמשפחה ולציין באמצעותה אירועים כמו בר-מצווה, בת-מצווה, יום הולדת או כל אירוע חגיגי ומיוחד. ה"מסע" נבחר על ידי משפחות רבות כאחת האטרקציות לבני מצווה.

מסלול הדקה ה-90  מיועד להורים שקלטו, ממש ברגע האחרון, שחסרה להם החוויה הערכית, המיוחדת, שתציין בצורה שונה את האירוע המשפחתי (בר מצווה, בת מצווה, יום הולדת וכיו"ב). במסלול זה מקבלת המשפחה רשימה מוכנה מראש של עד 6 משימות, שיביאו לידי ביטוי חווייתי את הערכים והמיומנויות החשובים לה. כך יכולה המשפחה לצאת למסע באופן מיידי, בלי לבזבז זמן יקר, וליהנות מפירותיו.

המסלול כולל:

תוכנית מפורטת: הכוללת עד 6 משימות חווייתיות במסע, המשקפות ערכים ומיומנויות.
6 דפי משימה: עם משימות מנוסחות (דף לכל ערך).
הפקה ותיאום המשימות מול הגורמים השונים (כגון פיקניק זריחה על המצדה, איסוף מזון לילי מאולמות אירועים, טיול אתגרי, סדנת יוגה, ארוחה בעלטה, סיור אקולוגי, סדנת נגרות, ניווט, מפגשים עם אנשים מרתקים, סיורים מגוונים ועוד ועוד).

להתאמת המסלול "הדקה ה- 90" למשפחתכם וקבלת הצעת מחיר אתם מוזמנים לצור קשר דרך האתר או להתקשר לנייד 054-6585828

* ההצעה אינה כוללת עלויות נוספות עבור הפעילויות שתיבחרנה למשימות.

* כמו יתר המסלולים, גם מסלול "הדקה ה-90" גמיש לשינויים שעשויים לחסוך חלק מעלויותיו.

תיעוד המסע: קיימת אפשרות בתיאום מראש ובתשלום נוסף לתיעוד המסע בצילום תמונות או וידאו.